O nas

"REHABILITACJA” proponuje Państwu szereg zabiegów fizjoterapeutycznych mających na celu przywrócenie sprawności fizycznej i związanego z tym poczucia zadowolenia i komfortu psychicznego.
W odzyskaniu możliwie najwyższego poziomu funkcjonowania pomoże Państwu doskonale wyszkolona i sympatyczna kadra medyczna.
Jesteśmy najskuteczniejsi w leczeniu rwy kulszowej. Czasem jeden zabieg terapii manualnej postawi natychmiast na nogi w dosłownym tego słowa znaczeniu.
Nie możesz grać w tenisa ani dźwigać zakupów, bo w łokieć wbija się igła i z bólu opada Ci ręka? Odpowiedź jest prosta – REHABILITACJA.

Trening był zbyt forsowny, a wysiłek fizyczny przekroczył Twoje możliwości? Źle postawiona noga, uraz, skręcenie lub złamanie wyeliminowały Cię z grupy aktywnych fizycznie? Nie załamuj się – odwiedź REHABILITACJĘ.
Ból pięty nie pozwala spokojnie zasnąć, a ranne wstawanie kojarzy Ci się z chodzeniem po rozżarzonych węglach? Nie popadaj w czarną rozpacz! REHABILITACJA również z ostrogami piętowymi radzi sobie świetnie.
Badania wykazały zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa? Bezbolesne odwrócenie głowy jest niemożliwe? Nie zrzucaj winy na mijające lata tylko jak najszybciej przyjdź do REHABILITACJI.
REHABILITACJA pozwoli Ci w pełni cieszyć się życiem. „Na kłopoty najlepszy Bednarski”, na problemy związane z narządem ruchu – REHABILITACJA.

Ostatnia aktualizacja: